Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Nowa data - podamy wkrótce

Warunki uczestnictwa

1.      Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu HR experience jest pełnienie funkcji odpowiedzialnej za działania personalne w firmie oraz przesłanie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie.

2.      Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez Organizatora na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie wpisania na listę uczestników wydarzenia HR experience. 

3.      Informacje na temat kosztu uczestnictwa znajdują się w zakładce ZGŁOŚ SIĘ.

4.      Faktura pro forma zostanie przesłana w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia udziału na adres „email do faktury” podany w formularzu zgłoszeń.

5.      Wpłaty należy dokonać na konto podane na fakturze pro forma.

6.      Faktura zaliczkowa zostanie wystawiona w ciągu 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty na właściwym koncie.

7.      Cena obejmuje udział w wydarzeniu, catering oraz materiały dodatkowe udostępniane uczestnikom, certyfikat potwierdzający uczestnictwo oraz gadżety okolicznościowe.

8.      Rezygnację z uczestnictwa w wydarzeniu należy złożyć pisemnie, wysyłając maila na adres: kontakt@hrexp.pl, wpisując w tytule „Firma, imię i nazwisko” w terminie do 9 marca włącznie. 

9.      W przypadku złożenia rezygnacji po tym terminie uczestnik zostanie obciążony kwotą wartości 100% kwoty widniejącej na fakturze.

10.  W przypadku braku złożenia rezygnacji i braku uczestnictwa w wydarzeniu, uczestnik zostanie obciążony kwotą wartości 100% kwoty widniejącej na fakturze.

11. Organizator zezwala na zamianę osoby uczestniczącej w wydarzeniu. Należy wysłać informacje na adres kontakt@hrexp.pl 

12.  Brak wpłaty na podstawie faktury pro forma nie jest równoznaczny z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu.

13.  Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w programie wydarzenia oraz zmiany prelegenta danego bloku tematycznego w sytuacji niezależnej od Organizatora.

14. Akceptując warunki uczestnictwa w wydarzeniu, uczestnik udziela Organizatorowi prawa do wykorzystywania zdjęć i wideo wykonanych podczas spotkania z jego wizerunkiem, bez konieczności każdorazowego zatwierdzania tego prawa, obejmującego nieograniczone w czasie utrwalanie, rozpowszechnianie, powielanie i obróbkę zdjęć i wideo w celach marketingowych, promocyjnych i reklamowych.

 

Partnerzy

Partnerzy medialni